Leto plné horských zážitkov pre všetkých – BACHLEDKA Ski & Sun

Leto plné horských zážitkov pre všetkých – BACHLEDKA Ski & Sun
25. júna 2022 Martina Múdra

Leto plné horských zážitkov pre všetkých – BACHLEDKA Ski & Sun

 

Návštevníci Ždiaru a Spišskej Magury sa môžu tešiť na leto plné zážitkov, najkrajšie panoramatické výhľady na masív Belianskych Tatier, výlety lanovkou, zaujímavé podujatia a atrakcie pre celú rodinu. Obľúbené horské stredisko BACHLEDKA Ski & Sun na hranici Pieninského a Tatranského národného parku prišlo za posledné obdobie s viacerými novinkami.  Od leta minulého roku je lákadlom všetkých detí veľké prírodné zábavno-edukačné ihrisko Kráľovstvo lesa Bachledka Doplnené o ubytovacie kapacity priamo v stredisku, Reštauráciu Panorama vedľa Chodníka korunami stromov, bobovú dráhu a  ďalšie rodinné atrakcie vytvára skvelé miesto pre rodinnú dovolenku na horách. Najmenších návštevníkov a rodiny s deťmi čaká počas leta program s maskotmi, animátormi, sokoliarske vystúpenia a ďalšie atrakcie. Leto bez obmedzení sa môže začať!

Leto v horskom stredisku Bachledka Ski & Sun bude nielen v znamení obľúbeného Chodníka korunami stromov, ale aj výletov lanovkou, turistikou, zážitkami na elektro bicykloch a to všetko za jedinečnými panoramatickými výhľadmi na masív Belianskych Tatier, Tri koruny a výhľadmi do okolitých dolín.

Rodiny s deťmi sa môžu tešiť na veľkolepé prírodné ihrisko obklopené lesom –  Kráľovstvo lesa Bachledka. Ihrisko na rozlohe necelých 5000m2 s vyše 26 edukačnými a zábavnými atrakciami poteší nie jedno dieťa. Megatrampolína, Pevnosť rytierov, bludisko, minizoo a ďalšie atrakcie, ktoré si môžu vyskúšať dokonca aj rodičia. Počas celého leta sa môžu návštevníci Kráľovstva tešiť na animačný program, tvorivé dielne, minidisco, či zábavu s maskotmi.

Čo by bola návšteva Bachledky bez prechádzky Chodníkom korunami stromov? Tá je samozrejmosť, na ktorú sa tešia všetci návštevníci. Prechádzka vo výške až 24 metrov nad zemou zakončená 32 metrov vysokou vyhliadkovou vežou, adrenalínovou sieťou a 67 metrov dlhým suchým toboganom je veľkým lákadlom pre mnohých. Obľúbenou atrakciou sú aj naďalej nezabudnuteľné sokoliarske vystúpenia, na ktoré sa môžete tešiť od pondelka do piatku v blízkosti Chodníka.

Milovníkov adrenalínu poteší najdlhšia bobová dráha v Tatrách, ktorá ponúka 1200m dlhú trasu, 15 zákrut a rýchlosť až 40 km/h.

Dokonca aj okolitý región strediska ponúka rôzne možnosti na strávenie nezabudnuteľnej dovolenky. Pieniny so splavom Dunajca, unikátna Belianska jaskyňa, či UNESCO pamiatky kráľovských miest môžu byť na skok, keď sa ubytujete priamo v Bachledovej doline v Apartmánoch Bachledka alebo v Apartmánoch Panorama.

Zábavu, relax a zážitky tu nájdu rodiny s deťmi, turisti, ale aj seniori. Stredisko je bezbariérové a plne vybavené pre pobyt s deťmi a kočiarmi. Okrem krásnych spomienok zaručuje aj komfort, ktorý sa začína 10-miestnou kabínovou lanovkou, ktorá vás vyvezie do centra služieb a atrakcií, na hrebeň Spišskej Magury.

Zázemie pre návštevníkov ponúka dizajnová budova reštaurácie PANORAMA babyfriendly štandarde s veľkou slnečnou terasou, s vnútorným detským kútikom, kaviarňou, suvenírovým obchodom s lokálnymi produktmi a priestorom pre ohrev detských fliaš a prebaľovanie. V reštaurácii, s unikátnymi výhľadmi i architektúrou schovanou pod zelenou strechou je možné ochutnať nielen tradičnú kuchyňu, ale aj úžasné domáce cestoviny, chutné polievky, čerstvé šaláty, či koláč a lokálne pivo.

Pre cyklistov a celé rodiny ponúka okolie Bachledky až 130 km značených cyklotrás, ale aj novú požičovňu e-bikov priamo v stredisku.

V Bachledke sa na letnú sezónu chystá niekoľko noviniek, ktoré Vám zabezpečia ešte viac zážitkov a pohodlia. Aktuality je možné sledovať na www.bachledka.sk, www.chodnikkorunamistromov.sk alebo na sociálnych sieťach FB Chodník korunami stromov, FB Bachledka Ski & Sun .

 

 

 

 

 

 

0 Comments

Leave a reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*