Ubytovanie pri zjazdovke a rozprávková lyžovačka

Ubytovanie pri zjazdovke a rozprávková lyžovačka
16. januára 2023 Martina Múdra

Hľadáte to správne ubytovanie pre Vašu zimnú lyžiarsku dovolenku?

Praktickejšie ubytovanie ako v našich zariadeniach v stredisku BACHLEDKA Ski & Sun nenájdete. Všetky naše ubytovacie zariadenia sa nachádzajú buď priamo pri zjazdovkách alebo v ich blízkosti. Z izby tak môžete vybehnúť na svah rovno v lyžiarkach.  Všetky zariadenia tiež disponujú vyhrievanými úschovňami lyží a lyžiarskeho výstroja. Náš ochotní personál Vám rád pomôže tiež pri požičaní lyžiarskeho výstroja a podá informácie o najvýhodnejších možnostiach zakúpenia skipasov či objednania lyžiarskej školy.

Je potom už len na Vašom výbere, či sa rozhodnete pre pohodlné plne vybavené Apartmány Bachledka na pešej zóne v Bachledovej doline, dizajnové apartmány Panoráma na vrchole Spišskej Magury alebo útulný Penzión SKI Jezersko *** s chutnou polpenziou a pekným wellness centrom v Jezersku.  Každé z našich zariadení je navrhnuté tak, aby spĺňalo všetky podmienky rozprávkovej zimnej lyžiarskej dovolenky.

Vedeli ste, že so skipasmi z Bachledky môžete lyžovať vo všetkých 18tich strediskách Tatry Super Ski na Slovensku a v Poľsku a využívať ich na denné i večerné lyžovanie, sánkovanie i dopravu lanovkou ku Chodníku korunami stromov?

Využite aj výhodné Last minute pobyty a Pobyty so zľavami na Skipasy a užite si svoju zimnú dovolenku naplno.

 

 

0 Comments

Leave a reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*