Pobyty

Či už túžite po noci plnej zážitkov, pokojnom pobyte v Zamagurí alebo rodinnej dovolenke plnej zážitkov, nemusíte plánovaním strácať veľa času. Stačí si vybrať z predpripravených balíčkov ubytovania a služieb pripravených na mieru Vaším potrebám.

Pobyty v Apartmánoch PANORAMA Bachledka***

 • Víkendový relax s výhľadom na Belianske Tatry
  Ubytujte sa v dizajnových apartmánoch PANORAMA Bachledka a strávte noc na samotnom vrchole Spišskej Magury. Výnimočný zážitok umocní vírivý kúpeľ pod hviezdami či pohár vínka pod hviezdnou oblohou.
  od 67€ / osoba / noc
 • Jesenný pobyt v Apartmáne PANORAMA
  Ubytujte sa v dizajnových apartmánoch PANORAMA Bachledka a strávte noc na samotnom vrchole Spišskej Magury v obklopení prírody, či nočnej hviezdnej oblohy.
  od 58€ / osoba / noc

Pobyty v Horských apartmánoch Bachledka***

Pobyty v Penzióne SKI Jezersko***

 • Zlatistá jeseň v Penzióne SKI JEZERSKO***
  Príďte zažiť čarokrásnu jesennú atmosféru v našom penzióne.... V termíne od 01.09.2020 - 7.12.2020 Pobytový balík sa nevzťahuje na obdobie 30. 10. – 2.11.2020 Špeciálna cena pre 2 osoby na 2 noci: 155 € Pre 2 osoby na 3 noci: 229 € Špeciálna jesenná ponuka – ticho, príroda a relax
  Špeciálna cena pre 2 osoby na 2 noci: 155 €, Pre 2 osoby na 3 noci: 229 €
 • Biznis balíček
  Biznis balíček v malebnom penzióne Penzióne Ski Jezersko*** v goralskom regióne.
  od 99 €/ osoba/ 3 dni/ 2 noci (pri počte nad 25 osôb)
 • Zážitkové leto s Chodníkom v korunách stromov
  Už máte vybratú letnú dovolenku? Už je najvyšší čas  Čo tak aktívny oddych? Objavujte krásy nášho Slovenska príďte si oddýchnuť do našej malebnej dedinky a vychutnajte si pobyt v tichej a prekrásnej prírode v Jezersku.
  už od 199€/ 2osoby/ 2 noci s polpenziou, wellness a vstupom na Chodník korunami stromov
 • Cyklobalík
  Načerpajte novú energiu z prírody, užite si harmóniu a pokojnú atmosféru . Pobyt Vám poskytne komfortné ubytovanie v nových štýlových izbách s polpenziou a wellness v penzióne Ski Jezersko
  4 dni (3 noci) / 2 osoby 249 € alebo 5 dní (4 noci) / 2 osoby 299 €