Skupiny

Areál strediska BACHLEDKA Ski & Sun ponuka výborné miesto na organizovanie súkromných i firemných akcií. Svadba v korunách stromov,  firemná lyžovačka s večierkom, škola v prírode či programom nadupaný teambuilding, na ktorý budú kolegovia ešte roky spomínať. Prezrite si našu aktuálnu ponuku alebo nás kontaktujte pre vytvorenie ponuky ušitej na mieru vašim potrebám.

click the edit button to change this text.

SVADBY

Chcete pre svoj najkrajší deň v živote niečo výnimočné? Čo takto obrad v korunách stromov, vývoz hostí lanovkou a svadobná hostina s výhľadom na štíty Belianskych Tatier.  Naša svadobná ponuka je vytvorená tak, aby uspokojila všetky Vaše predstavy o netuctovej svadbe na horách.

VIAC

click the edit button to change this text.

FIREMNÉ VEČIERKY

Bolo Vám už dosť klasických večierkov v mestských hoteloch a reštauráciách? Čo tak pripraviť pre kolegov niečo skutočne výnimočné a presunúť večierok do hôr, priamo do korún stromov. K dispozícii Vám je naša nová panoramatická reštaurácia s kapacitou 220 miest, konferenčnou miestnosťou a možnosťou doplniť podujatie o ďalšie aktivity v lone prírody.

VIAC

click the edit button to change this text.

KONFERENCIE A ŠKOLENIA

Zaujmite už len samotnými miestom Vašej konferencie a školenia. Konferenčná miestnosť v objekte PANORAMA Bachledka ponúka kompletné multimediálne zabezpečenie, občerstvenie i možnosť sprievodného programu v prírode.

VIAC

FIREMNÉ VÝLETY, OSLAVY DŇA DETÍ, MIKULÁŠA ČI INÉ FIREMNÉ PODUJATIA

Bachledka je so svojou ponukou aktivít ideálnym miestom na konanie rôznych firemných podujatí. Ak hľadáte miesto na konanie podujatia pre seniornejších kolegov, ktorí vyhľadávajú pôžitky, fyzicky nenáročné aktivity a skôr pohodlie siahnite po sprevádzanej vychádzke korunami stromov s chutnou večerou/obedom v panoramatickej reštaurácii, ktorý môžeme spojiť s ochutnávkou remeselného pivovaru alebo liehovín.

V prípade, že je Vašou cieľovou skupinou mladý dynamický kolektív doplníme prechádzku korunami stromov o adrenalínovú jazdu tobogánom, preteky na bobovej dráhe, discgolf, v zime lyžovačku a zábava pri západe slnka môže trvať v unikátnej reštaurácii do neskorých hodín.

Stredisko je tiež výbornou lokalitou na organizovanie rodinných akcií – Mikuláša, jarných prázdnin alebo Dňa detí. Pre najmenších sa v areáli nachádzajú rôzne zábavné atrakcie – tubing, bobová dráha, trampolíny i detské ihriská. Zabezpečiť vieme aj detský program s animáciami, maľovaním na tvár a inou zábavou.  Stačí sa na nás obrátiť a radi vypracujeme ponuku presne podľa Vašich potrieb.

Pre vypracovanie ponuky nás prosím kontaktujte na:

ubytovanie@bachledka.sk

tel.: +421 910 977 388.