Úvod

Výnimočné apartmány na vrchole Spišskej Magury predurčené na romantiku, zážitky a vychutnávanie najkrajších farieb východu a západu slnka, nočnej oblohy a chuti Tatier a Zamaguria. Vzácne miesto na výnimočné chvíle.

 

Horské apartmány s praktickou polohou na promenáde v prírode. Vychutnáte si nádherné rána a zacítite blížiace sa dobrodružstvo, ktoré stredisko v jedinečnom goralskom regióne garantuje.

Vychutnajte si pobyt v malebnej obci Jezersko, blízko strediska BACHLEDKA Ski & Sun v srdci Pienin a malebného Zamaguria. V moderne zrekonštruovanom penzióne si oddýchnete a načerpáte energiu z vône lesa a čerstvého vzduchu a zrelaxuje vo wellness centre, ktoré jeho súčasťou.

Jedinečná poloha apartmánov priamo v horskom stredisku BACHLEDKA Ski & Sun. Zažite dovolenku v lone prírody obklopení Belianskymi Tatrami a Spišskou Magurou. Areál plný zážitkov pre malých i veľkých naplní Vaše očakávania o rodinnej dovolenke na horách i výnimočnom zážitku vo dvojici. Unikátna biodiverzita krajiny na rozhraní Tatier a Zamaguria, krásne výhľady na hrebeň majestátnych Belianskych Tatier, ubytovanie v lone prírody, znamenitá gastronómia i radosť zo spoločných zážitkov. Vitajte v Bachledka Ski & Sun – celoročnom rodinnom horskom stredisku.

Rezervujte si Vašu dovolenku ešte dnes.

POBYTY

Vyberte si z našich pobytových balíčkov vytvorených na mieru Vašim potrebám a užite si dovolenku plnú zážitkov.

NOVINKY & AKCIE

Dovolenkujte v srdci prírody, v rázovitom regióne plnom zážitkov.

V blízkom okolí apartmánov nájdete rôzne atrakcie pre celú rodinu. Jedinečný Chodník korunami stromov, 67m dlhý suchý tobogan, najdlhšia bobová dráha v Tatrách, trampolíny, detské ihriská, náučný chodník, cykloturistické trasy a iné atrakcie pretvoria Váš pobyt a výborný zážitok. V širšom okolí strediska nájdete viaceré múzeá, historické pamiatky UNESCO, prírodné krásy a aquaparky hodné návštevy. Či už hľadáte miesto pre zimnú dovolenku s garanciou snehu alebo miesto s príjemnou horskou klímou počas leta, Spišská Magura naplní Vaše očakávania počas celého roka.