Apartmány Bachledka

Apartmány Bachledka - Cable car GRATIS

ÚTULNÉ APARTMÁNY BACHLEDKA S VÝHĽADOM NA OKOLITÉ LESY, LYŽIARSKÉ SVAHY
A S KOMFORTNOU POLOHOU

Apartmány Bachledka sa nachádzajú v podhorskej obci Ždiar, priamo v stredisku Bachledka Ski & Sun s dychberúcimi výhľadmi na Belianske Tatry. Výhodou ubytovania v Apartmánoch Bachledka je jeho centrálna poloha priamo v stredisku, na pešej zóne oproti nástupnej stanici kabínovej lanovky na hrebeň Spišskej Magury. Lyžiarske svahy tak máte priamo pod oknami. Stačí si ráno obuť teplé lyžiarky a užívať si prvý menčester dokonale upravených zjazdoviek.  Kompletné zázemie horského strediska a parkovanie hneď pri objekte ocenia najmä aktívni návštevníci, plánujúci podniknúť výlety do okolia a vyhľadávajúci zariadenie s ponukou rôznych služieb.

CENNÍK

Apartmány BACHLEDKA, ktoré sa nachádzajú priamo na pešej zóne a pri nástupnej stanici 10-miestnej lanovky gondola Bachledka. Apartmány sú zárukou komfortu, pekných výhľadov a príjemnej atmosféry prírodných farieb v interiéry s obrazovou galériou v priestoroch.

Pozrite si ceny a rezervujte ubytovanie za najlepších podmienok priamo u nás TU.

LOKALITA

Len 30 km severne od mesta Poprad sa nachádza rázovité rodinné horské stredisko Bachledka Ski & Sun. To okrem výbornej lyžovačky v zime ponúka aj celoročné aktivity na príjemné trávenie voľného času. Apartmánový dom sa nachádza priamo pri nástupnej stanici 10-miestnej kabínovej lanovky Gondola Bachledka, ktorá Vás prepraví na zjazdovku i ku Chodníku korunami stromov.  Ubytovaní budete priamo na promenáde strediska s obchodíkmi, požičovňou a cukrárňou, čo zabezpečí úplný komfort počas Vašej dovolenky. Parkovisko je v tesnej blízkosti a zjazdovky budete mať hneď pod oknom. Stačí si len obuť lyže a užiť si skvelý deň na svahu.

UBYTOVANIE

Moderné útulné apartmány s plným vybavením pre pohodlnú dovolenku ponúkajú nerušený odpočinok po lyžovačke či turistike. Zariadenie disponuje celkovo 6 apartmánmi LUX, 3 apartmánmi Standard  a 2 izbami. V objekte apartmánového domu sa nachádza kaviareň, v ktorej sa podávajú raňajky. Tie sú pre všetkých ubytovaných v cene. V budove je tiež uzamykateľná lyžiareň, takže Vaše lyže a lyžiarky nájdete vždy suché a teplé.  Ak lyže nemáte, nemusíte si ich kupovať. V objekte nájdete plne vybavenú požičovňu lyží a saní, ako aj športový obchod s oblečením a doplnkami. Chystáte sa na dovolenku s deťmi? U nás nejdete plnú vybavenosť pre bábätká i malý detský kútik. Nevadí ak si niečo zabudnete, my myslíme na všetko.

Apartmán
LUX

Kapacita: 2 – 4 osoby

 • 1x samostatná spálňa s manželskou posteľou
 • priestranná obývacia miestnosť s pohovkou
 • satelitná TV s plochou obrazovkou
 • kuchyňa – plne vybavená kuchynskými pomôckami, chladnička, rýchlovarná kanvica, varná doska, mikrovlnka
 • kúpeľňa so sprchovým kútom, fén, extra WC
 • Wi-Fi
 • v apartmáne sa nachádza balkón
 • úschovňa lyží

Apartmán
STANDARD

Kapacita: 2 – 4 osoby

 • 1x samostatná spálňa s manželskou posteľou
 • priestranná obývacia miestnosť s pohovkou
 • satelitná TV s plochou obrazovkou
 • kuchyňa – plne vybavená kuchynskými pomôckami, chladnička, rýchlovarná kanvica, varná doska, mikrovlnka
 • kúpeľňa so sprchovým kútom, fén
 • Wi-Fi
 • v niektorých apartmánoch balkón
 • úschovňa lyží

Izba
STANDARD

Kapacita: 2 osoby

 • spálňa s manželskou posteľou
 • satelitná TV s plochou obrazovkou
 • kúpeľňa so sprchovým kútom, fén
 • Wi-Fi
 • v apartmáne sa nachádza balkón
 • úschovňa lyží

Ponuka areálu a iné služby 

 • Recepcia v čase prevádzkovej doby strediska

PRAKTICKÉ INFORMÁCIE

CHECK IN a CHECK OUT

Prebieha na recepcii strediska v Bachledovej doline (v budove infocentra). Kontakt na recepciu: +421 910 977 388. Check in je možný v čase od 14.00 do 16.00, s výnimkou mesiacov júl – august check in je možný v čase od 14.00 do 17.00.

Check out je v deň odchodu do 10.00 hodiny. V opačnom prípade bude klientovi účtovaný ďalší deň pobytu.

DOSTUPNOSŤ A RECEPCIA
Horské apartmány Bachledka sú ľahko dostupné autom i verejnou dopravou. Do Bachledovej doliny sa dostanete z hlavnej cesty medzi Tatranskou kotlinou a Ždiarom, kde je pre ubytovaných hostí  k dispozícii celoročne bezplatné parkovisko. V prípade záujmu o neskorý príchod, treba informovať recepciu v čase otváracích hodín, na vyššie uvedenom telefónnom čísle.

Pri dolnej stanici Gondoly Bachledka, v budove infocentra, sa nachádza Recepcia, ktorá poskytuje služby recepcie pre ubytovaných denne v čase od 8:00 do 16:00, s výnimkou mesiacov júl – august v čase od 8:00 do 17:00. V prípade akýchkoľvek otázok alebo požiadaviek, sa kľudne obráťte na personál  Recepcie: +421 910 977 388.

FAJČENIE
Všetky vnútorné priestory objektu sú prísne nefajčiarske. Prosíme hostí, aby rešpektovali toto rozhodnutie. Fajčiari si cigaretu môžu vychutnať na balkóne alebo v externých priestoroch.
STRAVOVANIE
Cena pobytu zahŕňa raňajky.  V areáli sa nachádza reštaurácia PANORAMA Bachledka.
ZVIERATÁ
Pobyt so zvieratami je povolený len v súlade s pravidlami pre pobyt s domácim zvieraťom. V prípade porušenia pravidiel môže zariadenie hostí zo zariadenia vykázať a dať im k náhrade škodu, ktorú zviera spôsobilo. Cena za ubytovanie psa 25eur/pobyt.
PARKOVANIE
Parkovisko pre ubytovaných hostí sa nachádza v Bachledovej doline pri nástupe na kabínovú lanovku Gondola Bachledka. Pri príchode do strediska upozornite personál parkoviska na ubytovanie v apartmánoch Bachledka, nasmerujú Vás na miesto vyhradené pre ubytovaných hostí. Parkovisko je nestrážené a bezplatné.
DOPLNKOVÉ SLUŽBY
Hostia majú možnosť zakúpenia ďalších doplnkových služieb
• Detská postieľka, vankúš, perina:  Grátis
• Služby práčovne 5 EUR/ks oblečenia
PLATBA ZA POBYT
Doplatok za pobyt je možné uhradiť pri príchode do ubytovacieho zariadenia v hotovosti v mene EUR alebo kartou. K ubytovaniu bude pripočítaná miestna daň, ktorá je vo výške 2,00 EUR/ osobu nad 15 rokov/pobytový deň.

VIAC

GASTRONÓMIA

 

CUKRÁREŇ

Príjemnú kaviareň s cukrárňou nájdete priamo v apartmánovom dome. V jej ponuke je zaradená nie len výborná káva pražená priamo pod Tatrami, ale aj domáce koláče a iné maškrty.

 

PANORAMA Bachledka

Chutné jedlo na tanieri, Tatry ako na dlani…

Okrem raňajok,  ktoré sú súčasťou ubytovania, môžete ochutnať aj iné dobroty, ktoré ponúka dizajnová horská reštaurácia. V nadmorskej výške až 1136mnm, s výhľadom na panorámu Belianskych Tatier si vychutnáte špeciality Ždiaru a Zamaguria, čerstvé cestoviny s rôznymi omáčkami, koláče a zákusky. voňavú kávu a lokálne pivo Kaltenecker. Jedlá pripravujeme z lokálnych surovín, mäsa z domáceho chovu a dochucujeme tatranskými bylinkami. Hrdí sme na ovčí syr, tradičné bryndzové halušky, bylinkovú marinádu, či domáci hovädzí burger. Reštaurácia je baby friendly s detským kútikom a kompletným vybavením pre rodiny.

Kolektív a organizované
skupiny

Bachledka ponúka výborné miesto na organizovanie rodinných i firemných akcií. Ak túžite napumpovať Váš event nevšednými zážitkami doplnenými o chutnú gastronómiu a príjemné ubytovanie, stredisko je pre Vás ako uliate.  Pozrite si našu aktuálnu ponuku pre skupiny alebo nás oslovte priamo. Radi pripravíme ponuku šitú na mieru Vašim požiadavkám.

Apartmánový dom má celkovú kapacitu 6+3 apartmánov (2-lôžková izba, plus 2 osoby na prístelke v obývačke) a 2x  2-lôžkové izby, v ktorých sa spolu nachádza 22 lôžok. Ďalších 18 lôžok je v apartmánoch na prístelkách (pohovkách na denné spanie).  V prípade kolektívov odporúčame obsadiť apartmán troma osobami. Dvoma v dvojlôžkovej spálni a jednou osobou na pohovke v obývačke.

Plánujete podujatie, rodinnú oslavu alebo dokonca svadbu? Vyberte si z našej ponuky

Informácie

Všeobecné obchodné podmienky

click the edit button to change this text.

Zásady spracovávania osobných údajov (GDPR)

click the edit button to change this text.

Ubytovací poriadok

click the edit button to change this text.

Ako k nám

Všetky potrebné trasy a informácie ako k nám nájdete tu.